SK ZČE "C"- SK ZČE "A" 8:11 Domanský 3, Lhoták 3, Bláha 2, Brašna, Nozar

18. 9. 2013

Tak jsem si nechal dva dny na rozmyšlenou, abych si dal dohromady co sem napíšu, ale ikdyž už jsou to dva dny mám pořád stejné myšlenky jako v pondělí po zápase :-( Od první minuty jsem musel křičet což sice dělám pořád, ale nemůžu 4 x 12 minut křičet aby kluci běhali, bojovali a ukázali že chtějí vyhrát. minimálně polovinu zápasu jsem měl pocit že chci hrát a vyhrát jen já a občas se přidal jeden nebo druhý. Bohužel nedostanu v takovémhle zápase vůbec šanci klukům říct vůbec nic co se týká toho jak nebo co by měli hrát, protože od první minuty jsem musel na ně křičet aby běhali, bojovali a "prali" se o balon. Prohrávali jsme s o rok mladšími už 7:2 a na nich bylo vidět že chtějí vyhrát, ale naštěstí pro nás jim asi v poslední čtvrtině došli síli a nám se podařilo zápas otočit.  Nejlepšího hráče hodnotit nebudu, ale alespoň částečně pochválit za pondělní zápas můžu Davida L. a Domču N. kteří se snažili hrát a bojovat a občas i poslechli co jsem jim řekl.Je to sice hodně kritické, ale čím dřív tohle pochopí a s pomocí mojí a rodičů se naučí o to to bude v budoucnosti snadnější a budeme hrát určitě lépe. Jsem přesvědčený o tom že příští týden to bude zase daleko lepší :-)