SK ZČE "B"- Letná 7:4 Pleticha 2, Gožo, Kraft, Brašna, Kunca, Bláha

21. 10. 2013

Než začnu psát k dnešnímu zápasu chtěl bych poděkovat Tomášovi Kuncovi za pomoc před začátkem zápasu s rozcvičením a v prním poločase s koučováním druhého mančaftu a jak jsem slyšel za zády tak co se hlasitosti týká vedl skoro tak dobře jako já :-). V tomhle zápase už to tak jednoznačné jako tomu bylo na vedlejším hřišti nebylo. Po poločase kdy kluci bojovali a rvali se o výhru jsme vlastním nešťastným gólem prohrávali 3:2. Ve druhém poločase kdy z vedlejšího hřiště přišli pomoct Fanda s Honzou se čím déle zápas trval tím jsme byli lepší a lepší. Ať už to byl Petr nebo Tobi nebo Honza Bláha vedle těch dvou si začali nahrávat a góly které jsme dali byli z hezkých vypracovaných akcí. Nejhezčí akcí druhého poločasu a možná celého zápasu byl gól který dal Patrik. Petr na naší polvině vybojoval balon mezi dvěma protihráči nahrál po lajně Tobimu, který obešel jednoho protihráče nahrál před branku Patrikovi a ten dával gól do prázdné branky. To byla jedna z více povedených akcí a bylo vidět že se kluci zlepšujou nejen proti minulému roku ale zápas od zápasu. Pochvalu si také zaslouží za dneší zápasu , kteří do zápasu zasáhli.