SK ZČE "B" - Přeštice "B" 10:2 Brašna 4, Pleticha 2, Lhoták 2, Kunca, Olach

9. 11. 2013

Zápas s Přešticemi "B" i když výsledek je docela jednoznačný tak zvláště v 1 poločase vůbec jednoduchý nebyl. Možná klukům dělal problém lehce mokrý trávník možná umělé osvětlení v každém případě to nebylo na začátku zápasu úplně ono co se hry týká ale i bojovnosti a chuti hrát. Čím déle zápas trval tím se to zlepšovalo a byli vidět pěkné góly po pěkných akcích. Bylo vidět že už některé věci nejsou dílem náhody ale že to kluci opravdu chtějí. Další věc ze které jsem měl včera radost byla že i když jeden gól jde úplně na Radkovo konto zcela zbytečně tak tam měl ve druhém poločase 3 - 4 zákroky za které by se nestyděl ani Tomáš Pfleger ( brankář našeho divizního Áčka ) je dost důležité a jsem rád že máme dva výborné brankáře. Nejlepšího hráče dnes vyhlašovat nebudu protože všichni kdo hráli měli v tomto zápase výborné momenty s těmi horšími a nikdo nijak vyjímečně nevyčníval nad těmi ostatními. Ale zase jako v zápase na Sencu byla jedna nádherná akce na jejímž konci jsme dali gól tak místo hráče zápasu vyhlašuji nejhezčí akci zápasu.

Vojta dostal balón od Radka nahrál do prava Kubovi, Kuba si ho ještě jednou vyměnil s Vojtou pak nahrál Kuba Tobimu, který přenesl balon na druhou stranu na Domču B. a ten střelou po zemi na vzdálenější tyč překonal brankáře