SK ZČE "A"- Rokycany "A" 6:9 Olach 2, Siber 2, Pleticha 2

24. 9. 2013

Tak tentokrát jsme narazili na soupeře se kterým bychom se měli měřit a srovnávat. Po velmi vydařeném začátku kdy jsme vedli 3:1 po krásných gólech z krásných akcí jsme najednou přestali hrát. Rokycany nás přehráli rychlostí, bojovností, chutí hrát fotbal a vůlí vyhrát. Dvě čtvrtiny jsme spali a na hřišti byli vidět pouze dva hráči který se rvali a bojovali a to Honza P. a Vojta. Když jsme v poslední čtvrtině začali běhat, rvát se, bojovat a ukázali jsme že nechceme tenhle zápas prohrát to najednou šlo. Přehrávali jsme Rokycany vytvářeli si šance a začali dávat góly, ale bylo už bohužel pozdě. Každý zápas se hraje 4 x 12 minut a je potřeba hrát po celou dobu. Když ale vezmu celý zápas a výkon celého týmu tak jsme hráli lepší kombinační fotbal a dali krásné góly po hezkých akcích. Rokycany nás předčili ve věcech, které už jsem zmínil a dali minimálně 4 góly po našich chybách. Ale přes toto všechno bych raději hrál 4 takovéhle zápasy než jeden ve Lhotě. Myslím si že je na čem stavět a pokud kluci budou chtít a rodiče je budou v tom podporovat bude to stále lepší a lepší. Za jednu věc bych je chtěl ještě pochválit a to za rozcvičení které tentokrát zvládli velmi dobře sami, protože jsem ještě hrál s druhým týmem.

Nejlepším hráčem zápasu:          Honza Pleticha