SK ZČE "A" - Viktoria "Z" 17:0 Šplíchal 4, Pleticha 4, Olach 3, Kunca 2, Lhoták 2, Lacina, Domanský

11. 11. 2013

Dneska na sebe narazily dva hodně odlišné mančafty. Viktorka - když jsem na ně koukal před zápasem co všechno ty malý kluci umí s balonem říkal jsem si že to nebude úplně snadné jak napovídaly jejich předchozí výsledky a tento fakt mi potvdil to že musíme více času věnovat práci s balonem ať už na tréninku nebo kluci individuálně doma :-). A druhý mančaft my kde kluci sice na balonu neumí tolik co Viktoriáni ale fotbalovým myšlením, kombinační hrou a bojovností jsou daleko před nima. V prvním poločase kluci předváděli docela pohledný fotbal a dávali pěkné góly ať už po střelách nebo po kombinacích jako například kombinace Honzíka D. a Martínka kdy Marťas dával do prázdné branky. Výsledek 14:0 po poločase byl naprosto zasloužený. Ve druhém poločase jsem trochu zamíchal kartama a promíchal hráče na postech na kterých jsou nebo spíše nejsou  zvyklí a ukázaly se další "nedostatky" na kterých je třeba pracovat :-), abychom Viktorku poráželi i v budoucnu až kluci vyrostou.

Nejlepší hráč se po takovémhle výsledku hodnotí velmi špatně ale pochvalu si za dnešek zaslouží určitě všech 10 hráčů, kteří dnes nastoupili. Jedinou výtkou, kterou už připomínám delší čas je chování některých hráčů na lavičce když zrovna nehrajou. Bylo by dobré aby se koukali jak hrají ostatní a poslouchali co k tomu říkám, protože to platí pro všechny a aby si z každého zápasu něco vzali do toho příštího.