SK ZČE "A" - Touškov 23:0 Gožo 5, Pleticha 5, Šplíchal 4, Olach 4, Domanský 2, Sieber, Lacina, Novák

11. 4. 2014

V tomto zápase po minutě hry v podstatě o nic nešlo. Takovéhle zápasy kluků toho moc nedají, ale jak už jsem několikrát říkal tak na každém zápase který prohrajeme je určitě něco pozitivního tak i na tomhle zápase bylo pár negativních věcí. Proto jsem asi po 10 minutách hry vyměnil obránce za útočníky a po dalších 5 minutách nakreslil klukům čtverce, které neměli opouštět a každý si měl hlídat svůj prostor, protože některým klukům chybí určité pojetí prostoru na hřišti. A musím říct že někteří zvládli tuhle hru docela dobře a vstřelené branky byli hezky vykombinované a ne po individuálních akcí, protože i když je třeba žádného soupeře nepodcenit tak v pondělí se s klukama nemohl měřit vůbec nikdo a já doufám že příští zápas už bude zase vyrovnanější.