SK ZČE "A" - Senco 12:5 Brašna 4, Pleticha 3, Šplíchal 2, Dejmek 2, Domanský

7. 11. 2013

Tak na Sencu to měl být jednoduchý zápas ve kterém od začátku půjde jen o to kolik dáme branek, ale opak byl pravdou než jsme se rozkoukali prohrávali jsme po 5 minutách 4:0 nikdo nechtěl běhat bojovat nebo se rvát o balon každý si dělal co chtěl a vůbec neposlouchal co říkám, Že někdo udělá chybu se stává nebo že se někomu momentálně nedaří tak taky a za tohle nebude klukům nikdo nadávat nebo alespoň ne hodně ale co je povinnost každého kdo chce hrát za náš tým je bojovat a rvát se za nás za každých okolností. Kluci mají tu výhodu že jsou malý a můžou se to za pomoci mojí a samozřejmě ale i rodičů naučit. Potom co jsem udělal nějaké změny a kluky trochu na lajně "seřval" tak to najednou šlo bojovalo se z vyhraných soubojů jsme začali mít šance a začali dávat góly a do poločasu už to bylo 4:4. Ve druhé půli už to bylo zcela v naší režii a a Senco už jich moc nemělo a když přeci Radek jim zkazil radost. Výsledek 12:5 byl na úkor druhé půle zasloužený. Nejhezčí akce která mě nechala zapomenout na prvních 5 minut byla akce 3 Honzů. Honza P. vybojoval na naší půlce balon otočil se s ním nahrál Volnému Honzovi Š. který posunul na volného Honzu D. a ten si přistrčil balon a dal gól :-).

Nejlepším hráčem dnešního zápasu: byl Domča Brašna, který jako jeden z mála bojoval od první minuty chtěl hrát a poslouchal co mu říkám a odměnou mu byly dneska 4 pěkné góly.