SK ZČE "7" - Kohouti "A" 2:7 Šplíchal 2

11. 9. 2014

Ve středu v zápase proti Kohoutům z Rokycan jsme po  špatném zápase v Přešticích začali docela dobře a po gólu Šplíchyho jsem po nějakou dobu vedli a nehráli vůbec špatně, ale potom jsme přestali hrát dělat co jsme si řekli, báli se balonu soupeře byli úplně někde jinde než jsme měli být a okamžitě se to začalo projevovat i na výsledku. Rokycany nám po našich chybách v rozehrávce dali 3 góly a o poločase jsme prohrávali 3:1 což by nebylo špatné ale po poločasové lehčí bouřce jsem si myslel že se opět vrátíme do zápasu a podaří se nám třeba vyrovnat ale bohužel ono to bylo po přestávce ještě o kousek horší. Hrát jsme začali opět cca 10 min před koncem zápasu kdy jsme si začali vytvářet šance a mohli výsledek dostat do přijatelnější roviny, ale to se nám bohužel nepovedlo. Když jsem dneska viděl tabulku tak máme všechno ve svých rukách abychom měli šanci postoupit do jarních finálových bojů o titul musíme se teď poprat o čtvrté místo. V pátek na Smíchově k tomu budeme mít opět příležitost a pokud se nám povede vyhrát budou poslední dva zápasy lehce zapomenuty :-) a v neděli nás bude čekat doma Prazdroj a z těchto dvou zápasů potřebujeme 6 bodů a k tomu je zapotřebí se soustředit jen a jen na fotbal a ne na kraviny okolo. Kluci jsou a to všichni na hřišti strašně hodný a nechají se od soupeřů odtlačit odstrčit přetlačivadí jim že do nich někdo strčí a jiné věci které relativně s fotbalem nesouvisejí ale i tohle k fotbalu patří a čím dřív se tohle naučí tím lépe pro každého.

Co se jednotlivců týká tak stojí ve středu za zmínku výkon Šplíchyho a to nejen proto že dal dva góly ale většinou dělal to co má a rychlostně si s ním Rokycany nevěděli rady. Jen ta jedna nahrávka na Vojtu měla jít po zemi :-) ale jen tak dál a bude to dobré.