SK ZČE "7" - Kohouti "A" 1:1 na Pk 4:3 Brejcha ( Gožo, Lhoták, Pleticha, Sieber )

10. 4. 2015

Tak tenhle zápas nám měl ukázat kam jsme se po zimě posunuli, protože konfrontace s Rokycanskýma klukama ať už FC nebo Kohoutí vždycky stojí za to. K tomuto zápasu kluci přistoupili velmi zodpovědně a od začátku se chtěli o vítězství porvat. Ve středu jsem vůbec nemusel řešit že někdo nechce bojovat nebo běhat a mohli jsme se soustředit jen a jen na zápas jako takový. V prvním poločase byl zápas více méně vyrovnaný a poločasový výsledek 0:0 byl naprosto zasloužený. Ve druhém poločase musíme uznat měli Kohouti více ze hry a v některých situacích jsme měli notnou dávku štěstí. Paradoxně jsme to ale byli my kdo šel do vedení kdy po dlouhé nahrávce Šplíchyho udělal Martin Brejcha kličku brankářovi a dával gól do prázdné brány. Po tomto gólu nás Rokycany ještě více zamknuli na naší půlce a vytvářeli si další šance. Z jedné z nich se jim bohužel podařilo vyrovnat a došlo na pokutové kopy o bonusový bod. Z naší strany jsem vybral nebo se přihlásili Fanda, David, Martínek, Honza P. a Šplíchy. Fanda šel první proměnil stejně tak David. Ve třetí serii šel kopat náš nejmenší a bohužel neproměnil a Rokycany ano. Ve čtvrté serii šel kopat Honza a potom co proměnil šel chytat a dvě penalty Rokycanům chytil. V páté sérii šel Šplíchy a když také neproměnil přišla na řadu šestá serie a po té co Honza chytil šel Tadeáš a po proměnění jsme si mohli všichni tentokrát včetně trenérů zakřiet vítězný pokřik. Doufám že budeme v tomto duchu budeme pokračovat a předvádět podobné výkony a pokud budeme k zápasům přistupovat jako ve středu a výsledkově to nevyjde vůbec nic se neděje a je to v naprostém pořádku.

Za středu všem zúčstněným velký palec nahoru a příští týden jdeme opět nato :-) :-) :-)