SK ZČE - Zruč 7:1 Brejcha 2, Gožo, Šplíchal, Olach, Vetengl, Pleticha

Šplíchal            Olach          Domanský

Vetengl        Gožo

________________________________________

Brejcha, Novák, Brašna, Lacina

Zápas se Zručí měl přesně ten průběh, který jsem před zápasem klukům říkal 6 hráčů soupeře před vlastní brankou + ještě naší a to prostě dát gól nejde. Pokud jsme se v prvním poločase nějakou šanci vypracovali tak jsme jí ale trestuhodně zazdili. Chybí nám větší důraz před brankou, občas to chce vzít na sebe a cca 5 m břed brankou už nenahrávat a zvolit střelu na branku. Při rozcvičování kluci střílí jako o závod trefujou co chtějí a jsou to kolikrát opravdu krásné góly takže vystřelit umíme ještě to dokázat převést do zápasu. Do poločasu jsme šli s jednobrankovým náskokem 1:0. Zase jsem musel trochu zvednout hlas a zase to bylo ve druhém poločase daleko lepší. Velké pozitivum bylo že na gólech se podílelo 6 hráčů, ve druhém poločase byli k vidění docela pěkné akce, kterým chybělo už jen to zakončení a konečně měli naši obránci několik slušných střel na bránu. Musíme se naučit hrát nejen proti soupeřům kteří chtějí hrát fotbal ale také když soupeř stojí se šesti hráči před vlastní brankou a jeden 5m za našima obráncema a čeká na dlouhý odkop. Takže za dnešek něco podobného jako v Chrástu první poločas bída ve druhém už to bylo lepší akorát Zruč neměla tu kvalitu a my dokázali ve druhém poločase vstřelit 6 branek.