Jdi na obsah Jdi na menu

SK Petřín Plzeň U18 - TJ Sokol Radnice (muži) 6:1 (3:1)

2. 2. 2023

SK Petřín Plzeň U18 - TJ Sokol Radnice (muži)  6:1 (3:1) Šneberger 2, Trojan, Hájek, Kunesch, Trachta

Soupeřeme U18 byli tentorkát muži Radnic, hrající Krajský přebor. Začátek zápasu nám nevyšel, kdy jsme hned z prvního útoku soupeře po naší chybě v obraně inkasovali. V prvních deseti minutách nám chyběl lepší pohyb, pozdě jsme dostupovali soupeře, všude byli druzí a vůbec se nám nedařila kombinační hra. Postupem času se náš výkon zlepšoval a přinesl kýžené ovoce v podobě vyrovnávající branky. Střelu Honzy Flachse, která se odrazila od brankové konstrukce zpět do hřiště, vrátil pohotově hlavou do sítě Radnic dobíhající Josef Šneberger. Po půl hodině hry jsme šli do vedení a opět to bylo hlavou, kdy si přetažený centr Honzy Kunesche našel na zadní tyči zcela volný  Lukáš Trojan. Do poločasové přestávky jsme se prosadili ještě jednou, kdy pokutový kop po faulu na  unikajícího Aleše Trachtu, proměnil s ledovým klidem Josef Šneberger. Poločasové vedení o dvě branky bylo zasloužené, kromě prvních deseti minut jsme byli lepším týmem. Druhý poločas přinesl stejný obraz hry, soupeře z Radnic jsme přehrávali pohybem, vytvářeli si šance, ale bohužel jsme se nomohli ve finální fázi prosadit. Soupeř se k našemu pokutovému území dostával pouze sporadicky. Na naší čtvrtou branku jsme čekali do 70. minuty. Zpětnou přihrávku Davida Hrdiny trefil volejem Josef Hájek a radnickému brankáři nedal šanci reagovat. O pět minut později měl pověstného bůra na svědomí Honza Kunesch, jehož výstavně uvolnil před odkrytou branku Radnic Aleš Trachta. Střelecký účet uzavřel pět minut před koncem Aleš Trachta, který nekompromisně proměnil pokutový kop po faulu na pronikajícího Honzu Kunesche. Další přípravný zápas proti mužům z krajského přeboru jsme zvládli vítězně, obzvlášť potěšil běžecký výkon týmu, na který se postupně nabalily další požadované fotbalové atributy.

Branky: Šneberger 2, Trojan, Hájek, Kunesch, Trachta

Sestava: Petr, Vytisk, Novák, Domanský, Černý, Šindelář, Trojan, Hrdina, Flachs, Trachta, Kunesch, Frank, Kacerovský, Hájek, Šneberger, Kyklhorn, Šiml