SK Petřín Plzeň U18 - TJ Přeštice 4:1 (3:1)

31. 5. 2023

SK Petřín Plzeň U18 - TJ Přeštice 4:1 (3:1) Frank, Lank, Suchý, vl.

Domácí zápas s Přešticemi měl trochu nádech pocitu křivdy z podzimu, kdy jsme chtěli za každou cenu vyhrát a v tabulce se dostat na výborné 4 místo právě  za Přeštice. Od začátku jsme byli lepším, ale na to se fotbal nehraje. Hned ve čtvrté minutě hosté zahrávali rohový kop, my jsme byli v pokutovém území nedůrazní a Přeštice se dostali do vedení. O dvě minuty později jsme ale po hezké akci vyrovnali, kdy se trefil Martin Frank. Od této chvíle jsme soupeře z Přeštic  skoro k ničemu nepustili, na hřišti dominovali a do poločasové přestávky přidali ještě dvě branky, kdy si po půlhodině hry dali Přeštice vlastní branku a čtyři minuty před koncem Dominik Lank. Druh poločas přinesl stejný obraz hry, my jsme byli lepším týmem. Střelecký účet utkání uzavřel  v  78 minutě Martin Suchý. Konečný výsledek 4:1 je naprosto zasloužený a v posledních dvou zápasech se budeme snažit dostat na hranici 60 bodů, což by bylo super.

Branky: Frank, Lank, Suchý, vl.

Asistence: Trachta, Frank, Kunesch

ŽK: 55´ Trojan, 70´ Hrdina