SK Petřín Plzeň U18 - Aritma Praha 2:4 (0:3)

10. 11. 2022

SK Petřín Plzeň U18 - Aritma Praha 2:4 (0:3) Trojan 2

Zápas s Aritmou jsme chtěli začít stejně aktivně jako před týdnem v Přešticích, ale bohužel se nám z úvodního tlaku nepodařilo dát gól, kdy jsme neproměnili gólovou šanci, a tak přišel trest. Z první šance hostů jsme inkasovali, kdy jsme si ve vlastním pokutovém území nepočínali důrazně a skoro nereagovali na dorážku hráče Aritmy. Po obdržené brance jsme pokračovali v aktivní hře, byli jsme lepší, vypracovali si další gólové příležitosti, ale opět jsme byli nepřesní v koncovce, kdy příležitosti Patrika Šedivého a Lukáše Trojana byly stoprocentní. Jenže po půl hodině hry jsme si opět nepočínali důrazně v obranné činnosti a hosté z Prahy svojí druhou střelou zvýšli na 0:2. Svoji efektivitu v koncovce předvedli hráči Aritmy 4 minuty před poločasovou přestávkou, kdy využili rychlý brejk v podobě třetího gólu. První poločas jsme sice prohráli nula tři, ale klůkům nejde upřít snaha, bojovnost, kdy jsme totálně selhali v koncovce a soupeř ze čtyř příležitostí dal tři góly. Vzhledem k obrazu hry z prvního poločasu, nebylo ani přes nepříznivý stav nic ztraceného, v sílách bylo zápas zdramatizovat a urvat nějaké body. Zvlášť když se nám po hodině hry podařilo snížit záslouhou Lukáše Trojana, který v akrobatické poloze hlavičkou zužitkoval přihrávku Dominika Lanka. Snižující branka nás povzbudila, vypracovali jsme si dvě jasné gólové příležitosti, ale opět nás zradila koncovka, kdy se dvakrát neprosadil aktivně hrající Dominik Lank. Když čtvrthodiny před koncem Aritma zvýšila na 1:4, zdálo se být hotovo. Jenže přišla rychlá odpověď z kopačky Lukáše Trojana, kdy pohotově uklidil do sítě branky Aritmy zpětnou přihrávku Dominka Lanka a pořád jsme živili naději na bodový zisk. Hosté si už ale komfortní náskok pohlídali, naše útočné akce končily na pozorné obraně, kdy nám nepřálo ani fotbalové štěstíčko. Poslední domácí zápas jsme tedy nezvládli, kdy jsme se po celé utkání trápili v koncovce, s čímž jsme se potýkali, dá se říct  celou podzimní část sezóny.

Branky: Trojan 2

Asistence: Lank 2

ŽK: 33´ Šiml, 84´ Domanský