SK Petřín Plzeň U18 - 1. FK Příbram B 4:0 (1:0)

13. 9. 2022

SK Petřín Plzeň U18 - 1. FK Příbram B  4:0 (1:0)

Po parádním a důležitém vitězství minulý týden v Malši jsme chtěli tento bodový zisk doma potvrdit. Už v 10. minutě jsme šli do vedení zásluhou  Lukáše Trojana, ktertému asistoval Dominik Lank. V prvním dějství jsme si vytvořili další nadějené příležotosti, ale v navýšení našeho gólového účtu nás brzdila nepřesnost v předfinální fázi. To že jsme šli o poločase do šatny za stavu 1:0, bylo dílem štěstěny a parádních zákroků Jardy Vytiska, protože Příbram si od 25. minuty vypracovala několik šancí, kdy mohla vyrovnat a jít i do vedení. Do druhého poločasu šel do hry Honza Kunesch a jak se postupem času ukázalo, rozhodl tento tah zápas. Nejprve asistoval u gólu Dominika Lanka na dva nula, třetí branku vstřelil po krásné akci sám a na čtvrtý gól opět nahrál Dominiku Lankovi. Za dnešek je třeba pochválit kromě střelce dvou gólů Dominika Lanka, Honzy Kunesche také i Davida Hrdinu s Venou Kláříkem, kteří odehráli velmi dobrý zápas a drželi střed hřiště. Velkou pochavlu samozřejmě zaslouží i Jarda Vytisk, který nás zejména v prvním poločase několikrát podržel. Dneska je kromě již pochválených také vyzdvihnout celkový týmový výkon, kdy kluci makali jeden za druhého a odměnou jim je první nula vzadu od začátku sezóny a potvrzení bodového zisku z Malše.

Branky: Lank 2, Trojan, Kunesch

Asistence: Kunesch 2, Lank 2

ŽK: 45´ Trojan