Jdi na obsah Jdi na menu

SK Petřín Plzeň U16 - SK Petřín Plzeň U17 5:4 (1:3)

21. 12. 2020

SK Petřín Plzeň U16 -  SK Petřín Plzeň U17  5:4 (1:3)  Šedivý 2, Kolářík 2, Frank

Po dvou měsících od posledního soutěžního zápasu s Vejprnicemi, jsme v rámci tréninku vyzvali starší kolegy - Petřínskou U17, hrající dorosteneckou ligu. Úvod utkání nám vůbec nevyšel a ve 23. minutě jsme prohrávali už 0:3. Měli jsme problémy s aktivním pojetí hry U17, především s jejich pohyb a důrazem. Tempo a nasazení se kterým jsme se potkávali v podzimní části divize dorostu je v porovnání s ligovou soutěží o několik levelů nižší. Postupem času jsme se ale dokázali nastolenému tempu vyrovnat a začali si vypracovávat gólové příležitosti. Ve 34. minutě se prosadil Martin Frank a vstřelený gól nám byl odměnou za zlepšeny výkon v první třetině utkání. Ve 46. minutě si ale U17 vzala tříbrankové vedení zpět, kdy jsme nezachytli rychlou přímočarou akci středem hřiště. Pak ale přišla šestiminutovka, kdy jsme třemi brankami zaskočili soupeře a skóre srovnali. V 60. minutě nejprve Véna Kolářík snížil na 2:4, pak se dvěma trefami prosadil Patrik Šedivý, který ukázal proč byl druhý nejlepší střelec celého klubu pro rok 2020. V 71. minutě jsme zápas zlomili na svojí stranu, kdy se gólově prosadil aktivní Véna Kolářík. Do závěrečného hvizdu rozhodčího se hrál hodně svižný vyrovnaný fotbal, kluci si na hřišti nic nedarovali a z nasazení bylo vidět, že jde o hodně prestižní záležitost. Jednobrankové vedení jsme udrželi až do konce zápasu a připsali si tak cenný skalp starších kolegů, což se v rámci klubu každému jen tak nepodaří.

Branky: Šedivý 2, Kolářík 2, Frank

Sestava: všichni  (absence Novák, Sieber, Domanský)