SK Petřín Plzeň U15 - SK Petřín Plzeň U16 8:7p (2:3)

27. 5. 2020

SK Petřín Plzeň U15 - SK Petřín Plzeň U16  8:7p  (2:3) Frank 4, Hofman 2, Hönig

Odvetný zápas se staršími kolegy začal pro nás hrůzostrašně, kdy jsme v 6. minutě prohrávali už 0:3 !!!. Postupem času jsme se ale oklepali, vyrovnali hru a do poločasu snížili zásluhou Martina Franka na rozdíl jedné branky (2:3). Soupeř přispěchal ale s rychlou odpovědí a po minutě hry si vzal zpět dvubrankové vedení. Pak ale přišel náš pravděpodobně nejlepší úsek hry ze všech vzájemných zápasů, kdy jsme čtyřmi góly otočili stav utkání a dostali se do vedení 6:4. Pak přišel náš menší útlum a soupeř toho využil a dostal se třemi góly opět do jednobrankového vedení. V poslední minutě jsme se však po zásluze dočkali vyrovnávacího gólu, jehož autorem byl čtyřgólový Martin Frank. O vítězi utkání tedy musely rozhodnout pokutové kopy, které jsme lépe zvládli my a zápas tak dotáhli do vítězného konce.

Branky: Frank 4, Hofman 2, Hönig

Asistence: Frank 2, Salák, Hofman

Sestava:  všichni (absence Vaňourek, Novák)