SK Petřín Plzeň - Sportovní škola Plzeň 12:0 (8:0)

29. 9. 2020

SK Petřín Plzeň - Sportovní škola Plzeň 12:0 (8:0) Kacerovský 3, Šedivý, Pleticha, Hönig, Hrdina, Hofman, Vytisk, vlastní 2

Městské derby se Sportovní školou Plzeň jsme od úvodních minut jasně ovládli, naplnili roli favorita utkání, po zásluze zvítězili rozdílem dvou tříd a připsali si další tři body do tabulky soutěže. O naše branky se postaralo hned sedm hráčů, kdy se hattrickem blýskl Sam Kacerovský, po jednom gólu přidal krásnou střelou z přímého kopu Honza Pleticha, dále  Kuba Hönig, David Hrdina, Filip Hofman, z pokutového kopu Jára Vytisk a dvakrát se překonali hosté sami. Jedinou kaňkou na utkáním je to, že kluci po poločasovém vedení 8:0 nenavázali ve druhém dějství na aktivní pojetí hry, začali hrát alibisticky a hlavně  neplnili co měli. To přineslo nepřesnosti ve finání fázi, ledabilé zakončení a laciné chyby, po kterých ve dvou až třech případech zahrozili i hosté. Za týden jdeme prodloužit vítěznou sérii do nedalekých Vejprnic, takže doufejme, že to vyjde za tři body i tentokrát.

Branky: Kacerovský 3, Šedivý, Pleticha, Hönig, Hrdina, Hofman, Vytisk, vlastní 2

Asistence: Hönig 4, Sieber, Vitoň, Salák, Pleticha,