SK Petřín Plzeň - Senco Doubravka 7:1 (4:0)

9. 12. 2021

SK Petřín Plzeň - Senco Doubravka 7:1 (4:0)  Frank 3, Šedivý 3, Šindelář

Předposlední zápas v nadstavbové skupině zimního turnaje proti Sencu Doubravka jsme zvládli vítězně a tudíž budeme hrát v posledním utkání s Nepomukem o celkové první místo. I tentokrát nám vyšel úvod na výbornou, kdy se z prvního útoku prosadil Martin Frank. Po pěti minutách to už bylo 2':0, kdy autorem druhého gólu byl opět Martin Frank, který dorazil do branky technickou střelu Vény Koláříka. Do poločasové přestávky jsme se prosadili ještě dvakrát, zásluhou Patrika Šedivýho a Martina Šindeláře. Rovněž i průběh druhého poločasu byl v naší režii, ale v koncovce jsme byli hodně nepřesní, a tak se skóre změnilo "pouze" třikrát, kdy se dvakrát prosadil Patrik Šedivý a jednou Martin Frank. Oba dva tak završili své zápasové hattricky. Dorostenci Senca se dočkali čestného úspěchu v 70. minutě, kdy snížili po pohledné akci na 6:1.

Branky: Frank 3, Šedivý 3, Šindelář

Asistence: Kolářík 3, Šindelář

Sestava: všichni (absence Hofman, Trojan, Pleticha, Knopp, Vytisk, Novák)