SK Petřín Plzeň - Senco Doubravka 12:1 (4:0)

23. 11. 2021

Ve třetím kole zimního poháru jsme změřili síly s dorostenci Senca. Vstup do utkání nám tentokrát vyšel rozhodně lépe než proti Košutce. Kluci se soustředili na svůj výkon, hráli zodpovědně, byli neustále v pohybu a tím se dařila kombinační hra, která dělala soupeři velké problémy. V prvním poločase jsme se prosadili čtyřikrát, ale je pravda, že jsme hodně gólových šancí trestuhodně zahodili. Druhý poločas byl, co se týká naší koncovky výrazně lepší, kdy se nám podařilo rozvlnit síť branky Senca osmkrát. Hosté zaznamenali čestný úspěch na konci druhého poločasu, kdy snižovali na 11:1. Poslední slovo jsme měli ale my, kdy střelecký účet uzavřel pěknou hlavičkou Sam Kacerovský a upravil tak skóre zápasu na konečných 12:1.

Branky: Kacerovský 3, Šedivý 3,  Frank 3, Kolářík, Hájek, Pleticha

Asistence: Šindelář 3, Šedivý 3, Kolářík 2, Žemlička, Hájek, Novák

Sestava: všichni (absence Hofman, Trojan, Knopp, Vytisk)