SK Petřín Plzeň - FK Nepomuk 5:0 (1:0)

16. 12. 2021

SK Petřín Plzeň - FK Nepomuk 5:0 (1:0) Salák 2, Šedivý 2, Kolářík

Poslední zápas s dorostem Nepomuku se nesl v duchu finálového souboje zimního turnaje Plzeňského krajského fotbalového svazu. Pikantní souboj jsme začali dobře, hosty z jižního Plzeňska zatlačili od úvodních minut, ale bohužel jsme zase hořeli ve finální části, koncovce. Skóre otevřel v 18. minutě po drzém průniku navrátilce do sestavy  Filipa Hofmana, ještě nedávno hráč soupeře Lukáš Salák. Hráči Nepomuku statečně vzdorovali, my jsme se bohužel nemohli prosadit, dokonce ani z pokutového kopu. První poločas skončil naším těsným vedením 1:0, ale nelze vše svádět na naší mizernou koncovku, musíme rovněž uznat nebojácný a běhavý výkon soupeře od Zelené hory.  Ve druhém poločase se obraz hry nezměnil, soupeře jsme přehrávali a díky zlepšené koncovce jsme se prosadili čtyřikrát, po dvou gólech Patrika Šedivého, druhé brance v zápase Lukáše Saláka a Vény Koláříka, který krásnou individuální akcí a technickou střelou k tyči uzavřel střelecký účet "finálového klání". Zimní turnaj jsme vyhráli bez ztráty "kytičky"  při impozantním skóre 75:3. V týdnu nás čeká ještě tréninkový zápas s mladšími kolegy z SK, kdy budeme chtít udělat vítěznou tečku za rokem 2021.

Branky: Salák 2, Šedivý 2, Kolářík

Asistence: Hofman 2, Trojan, Kolářík

Sestava: všichni (absence Vytisk, Novák, Knopp, Frank)