SK Petřín Plzeň - FC Slavia Karlovy Vary 6:1 (1:0)

2. 8. 2022

SK Petřín Plzeň - FC Slavia Karlovy Vary 6:1 (1:0) Hofman 2, Frank, Pleticha, Šedivý, Flachs

Druhý přípravný zápas proti devatenáctce Karlových Varů jsme zvládli vítězně, kdy jsme po celou dobu udávali tempo hry, lépe jsme kombinovali a měli lepší pohyb. Soupeř se snažil hrát aktivně, napadl naší rozehrávku, ale kluci si s tím poradili. Skóre zápasu otevřel po dvaceti minutách hry Martin Frank, který si našel v pokutovém území odražený míč po našem rohu a chladnokrevně ho uklidil do branky Varů. Díky nepřesné finální fázi, jsme se v prvním poločase už gólově neprosadili, i když na to příležitosti byly, takže po první půlce jsme vedli "pouze" o jednu branku. Druhý poločas jsme začali o dost lépe a už po třech minutách hry se prosadil Patrik Šedivý, po hezké přihrávce Filipa Hofmana. Zlepšená hra v útočném pásmu Karlových Varů nám přinesla gólovou radost, kdy jsme se trefili ještě čtyřikrát a mohli jsme tak potěšit poměrně pěkně zaplněnou spálenopoříčskou tribunu. Postupně se trefil Filip Hofman, kdy dorážel brankářem vyraženou střelu, mezi střelce se dále zapsal Honza Flachs, Honza Pleticha po rohovém kopu a tečku za zápasem udělal Filip Hofman po hezké individuální akci v pokutovém území K. Varů. Čestný úspěch zaznamenal soupeř v 80. minutě z pokutového kopou, kdy snižoval na 4:1.

Branky: Hofman 2, Frank, Pleticha, Šedivý, Flachs