SK Petřín Plzeň - FC MAS Táborsko 1:4 Vaňourek

1. 10. 2017

Po předchozích vítězných zápasech jsme plni očekávání přivítali na domácím hřišti hosty z Táborska. Do utkání jsme vstoupili dobře, aktivně, kdy po asistenci Haase otevřel už ve druhé minutě skóre Vaňourek. To bylo ale z naší strany vše, kdy jsme se s postupem času ze hřiště úplně vytratili a hrál se vyrovnaný zápas. Hosté se během utkání trefili čtyřikrát, kdy dva góly vstřelili v posledních pěti minutách hry. Konečný stav utkání byl tedy pro nás velmi nelichotivý 1:4. Když pomineme výsledek a to, že nás o body obral do té doby bezbodový soupeř, je víc než alarmující výkon některých našich hráčů. Současný fotbal a ještě k tomu prvoligový,  se totiž bez bojovnosti, nasazení a touhy po třech bodech nedá hrát. Někteří hráči si pořád neuvědomují, že nestačí jen trénovat, ale že k tomu chce přidat i něco navíc, ať je to v samotné přípravě, soustředění na zápas, stravování apod. Nejvíc mrzí to, že i když je to hráčům neustále říkáno, jsou na to upozorňováni, je to z jejich strany stále stejné. Ale kdo ví, čeká nás ještě hodně zápasů, takže na odčinění nepovedeného výkonu je prostoru dost.

Góly:  Vaňourek

Asistence:  Haas

Sestava:                    Harant - Martínek