Jdi na obsah Jdi na menu

SK Petřín Plzeň - Dynamo České Budějovice 8:2 Vetengl 3, Kolářík 2, Pleticha 2, Olach

1. 5. 2017

Před zápasem jsme si něco krátce řekli o sobotě na Slavii a prvních možná 10 minut vypadalo že to kluci alespoň částečně pochopili. Brzo jsme se dostali do vedení a vypadalo to že budeme pokračovat v tom kde jsme na Slavii přestali, ale bohužel to tak nebylo a ikdyž co se nasazení a bojovnosti týká to bylo ještě v pořádku  a chyběla nám fotbalovost tak ve druhé třetině se u většiny vytratilo i to a já jsem se modlil aby už tu druhou třetinu rozhodčí ukončil. Když prohráváme a my klukům říkáme že výsledek nás nezajímá aby hráli dál jako by to bylo 0:0 tak dnes to bylo právě naopak kdy jsme sice vedli, ale hra, nasazení ( u některých ), bojovnost zůstali asi v autobuse z Prahy. V zápase ( ale i na tréninku ) je třeba aby každý šel při každém střídání na doraz, aby dělal to co po něm chceme a to bez ohledu na to jaký je momentálně stav. A ikdyž vyhrát nad Budějovicema 8:2 je sice hezké ( a to bez ohledu na to jak staří kluci proti nám nastoupili to není naše starost ) ale já jsem třeba ze hry měl v Benešově nebo 60 min na Slávii větší radost. V každém případě je ale dobré nebo výdorné že jsme za poslední dva zápasy dali 13 gólů !!!!! a to byli našimi soupeři SK SLAVIA PRAHA A DYNAMO ČESKÉ BUDĚJOVICE kdy tyto dva týmy jsou na druhém a třetím místě v tabulce.

Takže ve čtvrtek si to rozdáme s Viktorkou a doufám že nám tam zase něco spadne laugh