SK Petřín Plzeň - Bolevec/Rapid 9:0 (3:0)

1. 12. 2021

SK Petřin Plzeň - Bolevec/Rapid 9:0 (3:0)  Petr 2, Frank 2, Salák, Novák, Šedivý, Flachs, Kacerovský

První zápas v nadstavbové části o umístění v  zimním turnaji PKFS jsme sehráli proti spojeným týmům staršího dorostu Bolevec a Rapidu. Od první minuty jsme byli lepším týmem, kdy jsme naplnili papírové předpoklady role favorita. Opět jsme ale byli žalostní ve finální fázi, kdy se nám nedařilo proměnit i ty nejgólovější situace. I proto se na poločasovou přestávku odcházelo za stavu 3:0. Hosté se snažili, běhali, byli důrazní, ale kluci si s tím dokázali poradit. Je pravda že za stavu 3:0 měli hosté gólovku, ale skvělým zákrokem nás podržel Jára Výtisk. Druhý poločas už byl zcela v naší režii, kdy jsme se zlepšili v koncovce a přidali dalších šest branek a hosty z Bolevece/Rapidu jsme porazili 9:0. Za týden nás čeká opět souboj se Sencem a v případě vítězství si pravděpodobně v posledním utkání s Nepomukem zahrajeme o celkové vítězství v zimním turnaji. Za zmínku stojí dvě vstřelené branky naším brankářem Ondrou Petrem, který v zápase ukázal, že mu hra v poli není cizí, kdy se objevil jak na hrotu sestavy, tak při absenci několika hráčů dokonce i na postu stopera.

Branky: Petr 2, Frank 2, Salák, Novák, Šedivý, Flachs, Kacerovský,

Asistence: Šedivý 2, Frank 2, Urban 2, Kolářík 2, Flachs,

Sestava: všichni (absence Hofman, Trojan, Knopp, Šiml, Pleticha)