SK Petřín Plzeň - ABC Braník Praha 2:4 (2:2)

18. 9. 2019

SK Petřín Plzeň - ABC Braník Praha 2:4 (2:2)  Vaňourek, Kacerovský

Ve druhém domácím zápase sezóny jsme hostili pražský Braník, kterému jsme chtěli vrátit domácí porážku 2:4 z posledního vzájemného utkání. V 17. minutě jsme se ujali zaslouženého vedení, kdy se Filipovi Vaňourkovi podařilo se štěstím překonat brankáře Braníku. Naše vedení jsme mohli navýšit z pokutového kopu, nařízeného za faul na Filipa Hofmana, ale Lukáš Trojan nastřelil pouze břevno. Z následného pokusu o dorážku se znovu zranil Filip Hofman a musel být v průběhu prvního poločasu střídán. Hosté ve 34. minutě vyrovnali, ale my jsme si pět minut poté vzali vedení zpět zásluhou Sama Kacerovského. V poslední minutě poločasu jsme se ale dopustili hrubé nepochopitlené chyby!!, kdy náš přímý volný kop po faulu na Ondru Petra rozehrál téměř z půlky hřiště zbrkle střelec druhé naší branky Sam Kacerovský, nastřelil do zad Fandu Goža, od kterého se míč odrazil k volnému hráči Braníku, který s ničím neotálel a dlouhým nákopem přehodil otřeseného Ondru Petra, který se nestačil vrátit do branky. Míč zapadl do sítě a rozhodčí písknul konec 1. poločasu. Ve druhém dějství se hrál vyrovnaný zápas, ale opět jsme se nevyvarovali hrubých individuálních chyb a byli za to potrestáni. Definitvní tečku za zápasemm udělali hosté  v 77. minutě, kdy po ataku na našeho brankáře Ondru Petra zůstala píšťalka hlavního arbitra němá a hosté lehce zvýšili na konečných 2:4. Nutno podotknout, že obdobný zákrok, po kterém jsme vstřelili gól nám byl pro faul na brankáře sudím neuznán. Zápas jsme si ale prohráli sami, kdy jsme vyrobili nepochopitelné chyby a zahodili penaltu. Víc než výsledek nás ale trápí rozrůstajcí marodka, kdy jsme od úvodního kola ještě nehráli v plném složení. Doufejme, že se kluci do příštího zápasu na Kladně dají do kupy a přivezeme domů plný bodový zisk.

Branky:  Vaňourek, Kacerovský