SK Aritma Praha - SK Petřín Plzeň U18 3:7 (2:2)

6. 6. 2023

SK Aritma Praha - SK Petřín Plzeň U18 3:7 (2:2) Kunesch 2, Hájek 2, Lank, Kyklhorn, Rampa

K poslednímu venkovnímu zápasu letošní sezóny cestovala U18 pod vedením trenéra Romana Javůrka na Aritmu Praha. Ve značně kombinované sestavě, doplněné o hráče  z mladších ročníků jsme získali další tři body do tabulky a upevnili si tak čtvrté místo soutěže  české divize dorostu. Tím jsme naplnili stanovené cíle, kterými bylo umístění se do čtyřky a přeskočit v tabulce starší dorost Rokycan. Utkání jsme začali dobře, kdy jsme se už ve 4. minutě ujali vedení zásluhou Honzy Kunesche. Domácí vyrovnali, ale vedení jsme si po půlhodině hry Dominikem Lankem vzali zpět. Soupeři se do poločasové přestávky povedlo vyrovnat, ale to bylo z jejich strany vše. Vstup do druhého poločasu jsme měli ještě lepší a během deseti minut jsme utekli domácím po gólech Matěje Kyklhorna, Pepy Hájka a Honzy Kunesche do tříbrankového vedení. V 73. minutě domácí snížením na rozdíl dvou branek vykřesali malou jiskřičku naděje, kterou jim ale po čtyřech minutách hry sfoukl svým druhým gólem Pepa Hájek. Střelecký účet utkání uzavřel deset minut před koncem Vašek Rampa.

Branky: Kunesch 2, Hájek 2, Lank, Kyklhorn, Rampa