SENCO Plzeň - SK Petřín Plzeň 1:10 Hofman 2, Domanský 2, Spiegel 2, Holmik 2, Brejcha, Harant

26. 9. 2017

V přípravném utkání jsme změřili síly s "06" Senco Doubravka, ale rovněž i v naší kombinované sestavě jsme měli několik hráčů s rokem narození 2006. Od úvodních minut jsme domácí přehrávali, ale na úvodní gól jsme si počkali až do 21 minuty, kdy se trefil Spiegel. V první třetině se ještě trefil dvakrát Hofman. Do druhé třetiny jsme vstoupili stejně aktivně, kdy se nejprve trefil Holmik a ve 45 minutě přidal pátý zásah Spiegel. Od té doby, za stavu 5:0 jsme nepochopitelně přestali hrát,  vypadli z tempa, čehož využili domácí a v 50 minutě  snížili na 1:5 . Ve třetí třetině se náš výkon zlepšil, za což jsme byli odměněny 5 góly. Postupně se trefovali Holmik, Brejcha, dvakrát skóroval dobře hrající Domanský. Ze vstřelené branky se mohl radovat i náš brankář Harant, který proměnil nařízený pokutový kop.