Košutka "A" - SK ZČE 7:13 Lacina 2, Gožo 2, Olach 2, Novák 2, Šplíchal 2, Lhoták, Domanský, Pleticha

8. 6. 2014

V pátek na Košutce se výhra nerodila vůbec hladce a to z důvodu zaspání, totální nekoncentrovanosti některých kluků, možná trochu podcenění soupeře, kterého jsme zatím vždycky porazili možná trochu doposud nezvyklé horko ale to je to jediné co bych pochopil a prvních 15 min to podle toho vypadalo. Ať už řekneme před zápasem nebo při zápase cokoliv kluci to skoro vůbec nebo minimálně dělají a pokud k tomu ještě přestanou bojovat jako tomu bylo u některých v pátek budeme mít v příštím roce na větším hřišti velké problémy. Po 15 minutách po mých velmi hlasitých projevech začali být kluci daleko víc důrazní začali bojovat nahrávat si a bylo to vidět i na výsledku. Druhá polovina prvního poločasu a začátek druhého poločasu byl v naší režii a i výsledek v této fázi zápasu tomu odpovídal. Bohužel momentálně v této soutěži krom Rokycanů nám stačí zahrát z celého zápasu 15-20 min dobře a na výhru to stačí, ale v příštím roce kdy se posuneme na polovinu hřiště bude zapotřebí hrát po celou dobu zápasu dobře a poslouchat co po klukách chceme abychom jsme nebyli mi v té pozici kdy budeme rádi že nedostaneme 10 gólů. Já jsem ale přesvědčený o tom že pokud kluci budou dělat co mají co umí a co jim řeknem a přidají k tomu bojovnost a absolutní vůli vyhrát každý zápas tak se nemusíme bát nikoho ani na větším hřišti :-)