Košutka - SK ZČE"7" 2:6 Vetengl 3, Pleticha 2, Gožo

16. 5. 2015

Včera jsme nastoupili k zápasu na Košutce a hned od první minuty bylo jasné že to nebude nic jednoduchého. Před zápasem jsem klukům říkal že ten pondělní zápas proti našim mladším žákům byl sice výborný, ale už je to  minulost a každý zápas začíná od nuly. V prvních minutách nám Košutka před naší brankou docela zavařila, ale Matěj v bráně nás 3 - 4 zákroky dokázal podržet. Malinko se ještě zastavím u brankářů. Oba dva jsou na brankové čáře díky Fandovo tréninku bych řekl ve své věkové kategorii dost dobrý, ale to v dnešním fotbale nestačí a brankář musí hrát i nohama a mít přehled ve hře. Důležité teď je aby se snažili dělat to co po nich chceme ať se to někomu líbí nebo ne a na klukách je aby to 100% se snažili plnit. Proto bych chtěl aby na zápasy chodili oba ať už budou nebo nebudou chytat, aby ten právě chytající byl trochu pod tlakem, že i on může být vystřídán pokud se nebude snažit dělat to co po nich chceme. A teď už k zápasu. Po prvních cca pěti minutách jsme se srovnali a začali opět hrát alespoň někteří to co umíme. Včera nám malinko haprovala hra po stranách, která byla v předešlých zápasech naší velkou zbraní. Všichni čtyři Šplíchy, Ondra, Honzík D. i Matěj ( který v pondělí odehrál velmi dobrý zápas ) hráli včera se zataženou ruční brzdou, ale i tak to bylo docela dobré a já doufam že v těch posledních 4 zápasech to bude zase výborný. Výborné je že si trochu špatný den tentokrát vybrali jen někteří a ne všichni jak to bývá u nás zvykem. Filip, Matrínek, Fanda a Honza dokázali včera ostatní táhnout za vítězsvím a i když výsledek 6:2 se zdá jednoznačný tak to vůbec jednoduché nabylo. Jsem moc rád že se včera dařilo Filipovi a to nejen střelecky, který se po dlozhé zdravotní pauze dostává v ten spravný moment opět do formy. Fanda s Honzou odehráli velmi dobrý zápas a Hoza se konečně prosadil i střelecky a to nejen z přímého kopu a to co v některých chvíliích převedl Martínek byla nádhera vůbec nevadí že mu to tam včera nespadlo. Všechno se snaží řešit fotbalově v klidu a jsem přesvědčený že nám ještě ukáže hodně fotbalové radosti.

Příští týden bude kvůli Kabátům tréninkový týden volnější :-( :-(, ale za to máme v sobotu velmi dobrý turnaj v Rokycanech a doufám že tam kluci dokáží potvrdit velmi dobrou jarní fazónu :-) :-) :-)