Jdi na obsah Jdi na menu

Košitka "A" - SK ZČE B" 10:7 Dejmek 3, Domanský 2, Kraft, Nozar

5. 4. 2014

První mistrovský zápas na který jsem se těšil mě bohužel zklamal.Samozřejmě výsledkově ale především za naší předvedenou hru.
Na začátku utkání jsme sice brzo vedli a prvních pět minut bylo v naší režii.Vypadalo to že utkání zvládneme bez menších problémů. To bylo od nás bohužel vše.Po individuální chybách jsme inkasovali tři góly za sebou a od té doby jsme tahali za kratší konec provazu.
Chyběla nám především komunikace na hřišti, bojovnost jeden za druhého.Nebyla tam žádná kombinace v útočné fázi. Vypadalo to jako by každý z kluků chtěl hrát jen a jen za sebe. V polovině druhého poločasu tam bylo menší zvednutí a srovnali jsme na 7:7 ale to už bylo gólově od nás vše.Následně opět po chybě jednoho a toho samého hráče jsme inkasovali rychlé góly a utkání skončilo 7:10 v náš neprospěch.
Výsledek bych opomenul kdyby mě alespoň potěšila předvedená hra. Bohužel to tak nebylo:-(

Ani tady po výkonu na Košitce nelze nikoho vyzdvihnout a hodnotit nejlepšího hráče.