FC Rokycany - SK ZČE"7" 2:1 Lacina

9. 6. 2015

Dneska jsme do Rokycan odjížděli s tím že pokud vyhrajeme udžíme si naději na umístění na stupních vítězů. Bohužel jsme zaspali prvních pět minut a prohrávali 1:0. Od té chvíle jsme zase začali hrát a hlavně bojovat a rvát se o každý balon. Jediné co opět dnes rozhodlo bylo proměňovíní našich šancí nebo pokazená poslední přihrávka nebo špatné převzetí balonu těsně před soupeřovou brankou, ale naše bojovnost se vyplatila chvilku před poločasem kdy Vojta po Martinovo přihrávce sice špatně převzal balon, ale situaci dohrál do konce a balon se od něj odrazil za soupeřova záda. V tuhle dobu jsme soupeře nepustili skoro k ničemu a hráli převážně na jejich polovině, ale bohužel jsme nedokázali dostat balon do soupeřovy sítě. Začátek druhého poločasu měl skoro stejný průběh jako konec prvního ale ztroskotali jsme opět na tom že jsme netrefili bránu nebo nás vychytal gólman. 9 minut před koncem přišel trest za neproměněné šance kdy jsme udělali serii chyb a na jejím konci jsme dostali gól na který jsme i přes maximální úsilí nedokázali odpovědět. Ale i přes prohraný zápas kluci odevzdali na hřišti maximum, odbojovali a odehráli velmi dobrý zápas a tentoktrát to bylo daleko víc než výsledek a pro všechny za předvedený výkon palec nahoru.

Jedinou z mála negativních věcí na dnešním zápase byl prohraný penaltový rozstřel, který jsme dokopávali z našeho domácího zápasu. A ikdyž naši Gólmani ( Maty a Honza P.) chytili 5 penalt tak mi jsme jich nedali 6 .