Jdi na obsah Jdi na menu

FC Rokycany - SK Petřín Plzeň U18 1:5 (1:2)

30. 4. 2023

FC Rokycany - SK Petřín Plzeň U18 1:5 (1:2) Hrdina 2, Kunesch, Kolářík, Mikleš

Prestižní utkání s Rokycany jsme začali výborně a už v třetí minutě šli zásluhou Davida Hrdiny do vedení. Domácím se podařilo s notnou dávkou štěstí vyrovnat, kdy si míč po rohovém kopu do vlastní branky srazil Aleš Trachta. Rokycany mohli jít záhy do vedení, kdy ve vyložené šanci domácí hráč přestřelil naší branku, Byli jsme to ale my, kdo šel do vedení 1:2, kdy se po půlhodině hry trefil Jan Kunesch. Jednobrankové vedení vydrželo do poločasové přestávky, a bylo to zcela po zásluze, protože jsme byli herně lepší a vypracovali si víc brankových příležitostí. Druhý poločas už byl zcela v naší režii, podařilo se nám přidat ještě tři branky, kdy se trefil podruhé v zápase David Hrdina a po jedná brance přidali Vena Kolářík a Tomáš Mikleš. Předvedeným výkonem, nasazením a rychlými góly jsme domácím vzali vítr z plachet na nějakou korekci výsledku, či zdramatizování zápasu a po zásluze si tak přispaly další tři mistrovské body.

Branky: Hrdina 2, Kunesch, Kolářík, Mikleš

Asistence: Žemlička, Frank, Mikleš, Trojan, Šmíd

ŽK: 44´ Kunesch, 56´ Šiml, 61´ Kolářík, 79´ Domanský