FC Rokycany - SK Petřín Plzeň 4:3 (3:0)

27. 1. 2019

FC Rokycany - SK Petřín Plzeň  4:3 (3:0)   Kolářík 3

Po soustředění v Sušici nás o víkendu čekal dvojzápas, kdy jsme se v sobotu utkali s týmem FC Rokycany a  v neděli nás čekal FK Tachov. Rokycany i Tachov hrají krajský přebor, kdy Tachov je v průběžné tabulce druhý a Rokycany čtvrtý.

V prvním zápase s FC Rokycany jsme vůbec nechytili začátek utkání a v poločase prohrávali 3:0. V naší hře bylo hodně nepřesností a fyzicky vyspělejší domácí (tým namíchaný z ročníků 04 a 05), nás  přehrával silou, čemuž napomohl i hodně zimní - povrch hřiště. Ve druhém poločase jsme hru vyrovnali, ale pořád to nebylo ono. V 45. minutě jsme už prohrávali 4:0 a zápas se zdál být více méně rozhodnutý. Kluci ale mákli a postupem času začali mít navrch. Za naší aktivitu jsme byli po zásluze odměněni v podobě tří branek, které vstřelil Vena Kolářík, kdy poslední trefu zaznamenal z penalty. Pořád se jedná o přípravné zápasy, kdy se kluci točí na různých místech v sestavě, takže výsledky zatím nikdo moc neřeší.

Branky: Kolářík 3

Asistence: Frank