Jdi na obsah Jdi na menu

CU Bohemians Praha - SK Petřín Plzeň U19 4:3 (3:1)

24. 10. 2022

CU Bohemians Praha - SK Petřín Plzeň U19 4:3 (3:1) Frank, Flachs, Holmik

Po dvou prohrách a špatném výkonu v posledním domácím zápase s Meteorem, jsme se chtěli vrátit nejen na vítěznou vlnu, ale také se zvednout herně. Nečekalo nás ale nic jednoduchého, protože proti nám stál zvučný soupeř Boheminas Praha. Mladí klokani si dělají ambice na postup do celostátní ligy a v letní přípravě porazili naše muže. Bohužel se nám povedlo splnit pouze jen jeden úkol, a to že kluci odehráli velmi dobrý zápas a dokázali Bohemce vstřelit 3 góly.  Úvod zápasu patřil nám, byli jsme byli, důraznější a dokonce se nám podařilo v 8. minutě vstřelili první gól. Jeho autorem byl Martin Frank, který se po přihrávce Filipa Hofmana hezky uvolnil v pokutovém území klokanů, a ještě hezčí střelou na vzdálenější tyč rozvlnil síť domácí branky. Bohužel jsme ale dělali velké chyby v našem vápně kdy jsme neobsadili správné prostory, reagovali pomalu a dostali tři góly po dorážkách.  Bylo vidět  jak je těžké nahradit tolik zraněných nebo marodících hráčů. Kluci se i přes nepříznivý vývoj snažili, hráli velmi dobře a dokázali dvakrát snížit na rozdíl jednoho gólu. Nejprve snížil na 3:2 Honza Flachs, kdy technickou střelou k tyči uklidil míč, který mu hlavou v pokutovém území posunul Patrik Šedivý a minutu před koncem se hlavou po centru Honzy Tremla  prosadil Matyáš Holmik, který tak snížil na konečných 4:3. Soupeře jsme v závěrečných okamžicích dostali pod tlak, ale vyrovnat se nám už nepodařilo. V příštím zápase hostíme  Mladou Boleslav, tak doufejme že se vrátíme na vítěznou vlnu a body zůstanou na Petříne.

Branky: Frank, Flachs, Holmik

Asistence: Hofman, Šedivý, Treml

ŽK: 78´ Flachs