Chotíkov - SK ZČE "5" 7:9 Olach 3, Brašna 2, Kraft, Nozar, Dejmek, Černík

18. 10. 2014

Ve čtvrtečním zápase v Chotíkově jsme v prvním poločase hráli docela pohledný fotbal na to za jakého počasí a na jakém těžkém terénu se hrálo. Byly k vidění docela dobře sehrané akce i individuelní průniky před bránu soupeře, kterým ve většině případů chybělo lepší zakončení a poločaso vý výsledek 6:2 pro nás byl k soupeři ještě milosrdný. Ve druhém poločase jsme bohužel po chybně uznaném gólu ( za stavu 7:3 pro nás ) přestali hrát a nahrávat si, tahali jsme balony do hráčů, nebyli dostatečně důrazní v osobních soubojích a před brankou jsme vše řešili opačně než jsme měli a když se pískal konec za stavu 9:7 pro nás kdy si mysleli Chotíkovští že je to jen o gól a snažili se ještě o jednu branku alespoň na remízu jsem si oddychl že je konec. Ale za to jak kluci odehráli celý zápas v tomhle počasí si zaslouží všichni velikou pochvalu a 3 body se soupeřem který je v tabulce hned za námi se rozhodně počítají.