ASV Cham - SK Petřín Plzeň 9:4 (5:2)

3. 2. 2020

ASV Cham - SK Petřín Plzeň 9:4 (5:2) Hrdina, Kolářík, Trojan, Kacerovský

Druhý přípravný zápas jsme odehráli za slunečného počasí na hřišti německého Chamu. Průběh přípravného zápasu nebyl pro náš tým příznivý, kdy jsme se domácím vyrovnali pouze v prvních deseti minutách, kdy jsme se po rohovém kopu zásluhou Davida Hrdiny ujali vedení. To bylo z naší strany ale vše. Domácí během pěti minut zápas vyrovnali, dostali se do vedení a ovládli dění na hřišti. My jsme ve 32. minutě dokázali ještě vyrovnat povedenou střelou Veny Koláříka, ale tři branky Chamu v rozmezí čtyř minut  definitivně rozhodly o vítězi duelu. Ve druhém poločase jsme se prosadili dvakrát, pokaždé jsme snižovali a korigovali výsledek. Trefili se Lukáš Trojan, který proměnil samostatný únik na brankáře, kdy snižoval na 6:3 a poté Sam Kacerovský, který zužitkoval pěknou zpětnou přihrávku Oldy Šimla a snižoval na 8:4. Devátý gól charakterizoval naše počínání během celého utkání. V našem pokutovém území  jsme byli nedůrazní, přihlíželi jak domácí hráč nikým neatakován  pohodlně skóruje do naší branky. Přípravný zápas nelze hodnotit kladně, domácí Cham byl po celou dobu lepším týmem, lépe se pohyboval, byl dravější a my jsme byli pro změnu všude o krok pozdě. Z toho pramenili zbytečné fauly a laciné ztráty.  Doufejme, že se výkon kluků v příštím přípravném zápase proti Viktorii Žižkov zlepší a kluci dají zapomenout na výkon z Chamu. Na omluvu kluků lze napsat pouze to, že víc jak polovina se jich vrátila po chřipkové viróze na hřiště dva dny před tímto zápasem, takže se na nich mohlo projevit tréninkového manko. Pořád jde o přípravné  období, takže hlavu vzhůru.

Branky: Hrdina, Kolářík, Trojan, Kacerovský

Asistence: Hönig, Šiml

Sestava: Výtisk, Petr, Pleticha, Šiml, Bednář, Hrdlička, Hrdina, Hönig, Trojan, Hofman, Novák, Vaňourek, Kolářík, Salák, Kacerovský