Jdi na obsah Jdi na menu

28.11. Turnaj Stochov 2.místo

29. 11. 2015

V sobotu jsme absolovovali první turnaj v hale na palubovce a od začátku to bylo trochu znát. Bylo vidět, že si kluci zase na jiný povrch a jiný počet hráčů na hřišti musí zvyknout to by bylo v pohodě, ale po prvním hodně jednoduchém zápase proti Karlštejnu jsme nastpoupili proti pozdějšímu vítězi turnaji a během necelých dvou minut jsme prohrávali 2:0 a absolutně nechytli začátek. potom se nám zase mehem necelých dvou minut podařilo vyrovnat a přidat třetí branku ale v závěru jsme dostali hodně laciný gól z přímého kopu, který nás později stál první místo na turnaji což by mě bylo možná i jedno, ale v tomhle a v následujícím zápase proti Lounům jsme za prvé dělali neuvěřitelné chyby vzadu a chybělo hlvně v začátku obou zápasů nasazení a chuť hrát fotbal a vyhrát a nebo to byla jen ustrašenost, nervozita? Zápas proti Slanému, který jsme vyhráli 1:0 to bylo opět ok bojovnost nasazení a výsledek 1:0 byl ještě pro soupeře výborný protože jsme si vypracovali řadu šancí a kdybychom některé situace řešili tak jak máme padlo by rozhodně gólů daleko víc. Absolutně nejlepší výkon kluci podali v posledím zápase proti Novému Strašecí kdy si kluci vypracovali ředu nádherných šancí a většina gólů padla po krásné kombinaci do prázdné branky.

Výsledky a střelci:

SK PETŘÍN - Karlštejn  7:0  Klein 2x, Pleticha,Lhoták,Hrdlička, Brejcha, Kolářík

SK PETŘÍN - Dolní Chabry  3:3   2x Brejcha, Pleticha

SK PETŘÍN - Louny    2:2   Brejcha, Klein

SK PETŘÍN - Slaný 1:0  Sieber

SK PETŘÍN - N.Strašecí 6:0 Brejcha 2x, Kolářík, Hrdlička, Lhoták, Klein